Wszystkich ogłoszeń
6408
Pokaż ogłoszenia z:
http://www.daszkinext.pl
Poszukujemy kobiet do sortowania odpadów na produkcji. Ważne: dobry stan zdrowia oraz bak przeciwwskazań do pracy stojącej, dyspozycyjność 6-14 pn-pt
Telefon: 795-429-310
Kategoria: DAM PRACE   Powiat: Białystok
Data dodania: 2018-07-12   ID: 352313

Poszukujemy kobiet do sortowania odpadów na produkcji. Ważne: dobry stan zdrowia oraz bak przeciwwskazań do pracy stojącej, dyspozycyjność 6-14 pn-pt.

Miejsce pracy - Studzianki k. Wasilkowa.

Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:

 -Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest MPK PURE HOME Sp. z o.o. Sp.k. , ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.

-Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

-Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MPK PURE HOME Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

-Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

-Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

-Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.

-Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem rodo@purehome.pl